Planujesz letnie zmiany w swoim domu? Postaw na fototapety!

Nie da się ukryć, że ten rodzaj naściennych dekoracji ostatnimi czasy zrewolucjonizował świat aranżacji wnętrz. Ten stan rzeczy nikogo nie powinien dziwić, przecież zakup fototapety to tak naprawdę najbardziej popularny, najprostszy i najtańszy sposób na przeprowadzenie w swoich czterech ścianach prawdziwej rewolucji. Na jakie konkretnie mole warto dziś postawić?

1. Motywy geometryczne

Słyną z tego, że dzięki nim w czterech ścianach robi się bardzo modnie i nowocześnie. Nic więc dziwnego, że tak często decydujemy się na zakup egzemplarzy z motywami geometrycznymi. Z wielkim upodobaniem montujemy je na ścianach w naszych pokojach dziennych, jadalniach, sypialniach czy też przedpokojach.

2. Motywy florystyczne

Dzięki ich zastosowaniu na pewno uda Ci się uzyskać w po mieszczeniu efekt delikatności ,subtelności i elegancji zarazem. Warto się wiec zdecydować na takie właśnie fototapety. Modeli do wyboru jest bardzo wiele, na pewno uda ci się zatem znaleźć dla siebie coś naprawdę wyjątkowego.

3. Trójwymiar

Moda na trójwymiar na ścianach trwa w naszym kraju w najlepsze i nic nie wskazuje na to , by miało się w tej kwestii cokolwiek zmienić. Dzięki zastosowaniu takiej  właśnie ozdoby sprawić, możesz, że pomieszczenie będzie się jawiło Twoim oczom jako większe niż w rzeczywistości .To trik, który zwany jest iluzją optyczną!

4.  Monochromatyzm

Jeśli wprost uwielbiasz prostotę ,fascynują Cię przestrzenie loftowe, monochromatyczne, industrialne, idealnym dla Ciebie rozwiązaniem okaże się z całą pewnością być właśnie zakup monochromatycznego modelu. Dzięki nim będzie elegancko i z klasą, a o to Ci na pewno chodzi.

5. Motywy boho

Moda na boho trwa – jest ona niejako przeciwwagą dla monochromatyzmu i prostoty, z jakimi obecnie także się stykamy. Jeśli bardzo podobają Ci się duże dawki printów i kolorów, jest to oferta skierowana bezpośrednio do Ciebie. Na pewno po wprowadzeniu motywu boho do Twoich czterech ścian będzie pięknie, jesteśmy o tym przekonani!